Urządzenia produkowane przez firmę Tribex nie wymagają specjalnych kwalifikacji od operatora tak jak występuje to w tradycyjnym lakierowaniu na mokro. Malowanie proszkowe jest niezwykle prostą czynnością, a zarazem tanim wykorzystaniem farby. Ponadto jest technologią bardzo efektywną ponieważ ok. 95%-98% resztek odpadających farby oraz pozostałej w filtrze kabiny, może być ponownie wykorzystane. W naszych urządzeniach Tribo nie występuje tzw. Klatka Faradaya. Umożliwia to domalowanie elementów w miejscach niedostępnych. Dysponujemy również bogatym asortymentem części wymiennych do wszystkich modeli przez nas produkowanych.


Uwaga - produkt polski - części ogólno-dostępne

Wszelką pomoc i doradztwo mogą Państwo uzyskać pisząc pod nr tel. +48 505 548 794 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MALOWANIE PROSZKOWE to najszybciej rozwijająca się metoda powielania jeśli weźmiemy pod uwagę takie zalety malowania jak:

  • walory ekonomiczne: 1kg farby to 1 kg powłoki ,niskie koszty energetyczne
  • niskie koszty inwestycji w malarnie
  • niski stopień zagrożenia pożarowego
  • możliwość otrzymania różnych efektów dekoracyjnych: połysk, mat, struktury metaliki, młotki
  • powłoki o bardzo dobrych właściwościach odpornościowych i mechanicznych, praktycznie niemożliwych do uzyskania tradycyjnymi metodami.


SPRZEDAŻ,SERWIS,DORADZTWO

ZAWSZE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO ZAMÓWIENIA DODATKOWEGO OSPRZĘTU. GWARANTUJEMY PAŃSTWU PEŁNY SERWIS I MAMY NADZIEJĘ, ŻE NASZE DOŚWIADCZENIE I ZAANGAŻOWANIE PRZYNIESIE OBOPÓLNE KORZYŚCI.